Sony Pulse Explore bir kez daha ortaya çıktı

Sony, Ağustos ayında PlayStation 5 için özel olarak tasarlanmış yeni donanım ürünleri olan Pulse Explore kulak içi kulaklıkları ve Pulse Elite kulak üstü kulaklıklarını tanıttı. Bu ses cihazları hakkında tasarım ve temel özelliklerle ilgili detaylar başlangıçta paylaşıldı. Ancak Pulse Explore kulak içi kulaklıkların ön siparişleri yeni yeni açılmış bulunuyor. Hem Pulse Explore kulak içi kulaklıklar hem de Pulse Elite kulak üstü kulaklıklar, yakın bir zamanda piyasaya sürülecekleri izlenimini veren Bluetooth SIG sertifikasyon veritabanında görüldü.

Pulse Explore kulak içi kulaklıklar ve Pulse Elite kulak üstü kulaklıklar, sırasıyla “CFI-ZWE1” ve “CFI-ZWH2” model numaralarıyla Bluetooth SIG sertifikasyon platformunda yer alıyor. Bu cihazlar oyun kategorisinde listelenmiş olup, her iki cihazın da bağlantı desteği için Bluetooth versiyon 5.3 özelliğine sahip olduğu belirtiliyor.

Sony Pulse Explore bir kez daha ortaya çıktı

Pulse Explore Kulak İçi Kulaklıklar, PlayStation için tasarlanmış premium kablosuz kulak içi kulaklıklardır ve kayıpsız ses kalitesi ile düşük gecikme süresine öncelik vermektedirler. AI destekli çift mikrofonlarla gelen kulaklıklar, arka plan gürültüsünü engellemek için gelişmiş gürültü reddi sunmaktadır ve şarj kabı içermektedir. Fiyatı 199$ olarak belirlenen kulaklıklar, ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya, Portekiz, Japonya, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da dahil olmak üzere çeşitli bölgelerde ön siparişe açılmıştır.

Pulse Elite Kulak Üstü Kulaklık, 149,99$ fiyat etiketiyle sunulan gelişmiş bir PlayStation kulak üstü kulaklığıdır. Kayıpsız ses kalitesi ve AI destekli gürültü engelleme özellikleri sunan kulaklık, net iletişim için geri çekilebilen bir bom mikrofona sahiptir ve depolama ve şarj için bir şarj yuvasını içermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x